Logo

Mercedes e 250 dizel 98 ma bez korozija

Број на оглас: 3532903 | Објавен на: 31.03.2020, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata ima novi gumi motor odlicen i bez tocka korozija mozna zamena so vasa ili moja doplata

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gorgi

Потврден огласувач