Logo

Opel Ascona 1.6 D pali vozi

Број на оглас: 3532955 | Објавен на: 31.03.2020, 18:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Ascona

Година: 1982

Гориво: Дизел

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Ascona 1.6 D. Kolata e vo ispravna sostojba pali vozi registrirana do 25.03.2020 godina.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Fido

Потврден огласувач