Logo

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG HIGHLINE

Број на оглас: 3533074 | Објавен на: 10.04.2020, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 7 2.0 TDI DSG HIGHLINE PLATENI SITE DAVACKI BEZ EDNA ZABELESKA KLIMATRONIK TEMPOMAT NAVIGAVIJA I MNOGU DRUGO MOZE PROVERKA PO VASA ZELBA ZA POVEKE SAMO NA TEL 077695955

 Dejan

Потврден огласувач