Logo

Delovi FORD 1.4 tdci 1.6 tdci 1.8 tdci 2.0 tdci benzin

Број на оглас: 3533110 | Објавен на: 18.03.2020, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.032.020 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Ford delovi

Огласи од: STAF Avto

STAF Avto

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 bandazavto

Потврден огласувач