Logo

C max

Број на оглас: 3533160 | Објавен на: 01.06.2020, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus C-Max

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 89 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1. 6 tdci 66kw 2005god
Registriran
zelen karton
Abs
Esp
Alarm
6 air bags
Klima
Kolata e maximalno zacuvana i odrzuvana.
Cena po dogovor

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Da

Потврден огласувач