Logo

Technics -receiver SA-EX140 +CD player+JAMO zvucnici

Број на оглас: 3533195 | Објавен на: 04.04.2020, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 МКД

9.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Receiver so dalinsko ........................ 2x100w izlez....zvucnicite 100w....
Se e ispravno I malku koristeno vprocem koj se razbira od ovaa tehnika se e jasno

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач