Logo

Sedista za mercedes C W203!!!

Број на оглас: 3533201 | Објавен на: 31.03.2020, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvani sedista za w203 od 2001 do 2007
Komplet predni i zadni so greaci!!!
Sedistata se kako novi bez ostetuvanja.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач