Logo

Rover 200

Број на оглас: 3533242 | Објавен на: 11.07.2020, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 220

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolkata e vo odlicna sostojba so istecena registracija
Kontakt:
071580371 Aleksandar
071580371 Aleksandar
071580371 Aleksandar

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач