Logo

BMW 318I SO PLIN ATES EKSTRA TOP SOSTOJBA FUL OPREMA 2000G

Број на оглас: 3533277 | Објавен на: 16.09.2020, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOP SOSTOJBA KONTAK 078 667 232 MOZE ZAMENA

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач