Logo

skoda octavia 1.9

Број на оглас: 3533336 | Објавен на: 30.06.2020, 22:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava skoda octavia 1.9diesel 2001god ima registracija do 08mesec cena po dogovor
za info javete se na
070 774 642
070 774 642
070 774 642 Nezir

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 erkan

Потврден огласувач