Logo

Opel Zafira 2.2 dizel

Број на оглас: 3533396 | Објавен на: 01.04.2020, 17:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Proizvedena 2002 god 2.2 dizel
Registrirsna cela godina,zimski gumi
Extra cena
Tel 071 241 968

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ----------------

Потврден огласувач