Logo

Gumi tovarni 225/75-16

Број на оглас: 3533597 | Објавен на: 26.03.2020, 23:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 225

Висина: 75

Дијаметар: 16

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Половни перфектни !

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач