Logo

mercedes c 200 072671420

Број на оглас: 3533985 | Објавен на: 02.07.2020, 22:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedes c200 85 kw 2002god registiran cela godina so novi gumi
072671420

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач