Logo

niva 8.000 m2

Број на оглас: 3534057 | Објавен на: 17.11.2020, 22:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 8000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 40.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava niva 8.000 m2*5000 evra po dekar do samiot asfaltiran pat s.Josifovo-Kalkovo 1 km odalecen od lokalen pat Valandovo-Josifovo, nivata ima voda i dokolku ima potreba za el. energija so moznost da se prikluci na 100 metra e el.mreza.
inf.na tel.078386474

 Валандово

Прати Е-Маил

 usein

Потврден огласувач