Logo

MERCEDES E200 CDI

Број на оглас: 3534288 | Објавен на: 01.06.2020, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 4.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MERCEDES E200 CDI RACEN MEJAC FUL ELKTRIKA SIBER DVOZONSKI KLIMATRONIK 2003 GODINA dva USB kluca zacuvano vozilo
078526031.
078526031 SASKO

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач