1 / 12
Mercedes E220
1.700 €
Цената е фиксна
22.04.2022 13:42

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes E220 top forma
Telefon 078-861-577 Filip

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
078669578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам