Logo

Freza 2.5 metri

Број на оглас: 3534395 | Објавен на: 06.06.2020, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.100 €

2.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Freza 2.5 metri 21red na nozevi
075.656.875
072.632.035
0041765878053viber+whatsApp

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 Raim

Потврден огласувач