Logo

Odlichno sochuvano ooliche za gradsko vozenje

Број на оглас: 3534446 | Објавен на: 03.04.2020, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Ka

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

990 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlichno sochuvano gradsko koliche bez nikakva maana.
Tel za kontakt 075245110 Dusko
Cena po dogovor!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Gjorgji

Потврден огласувач