Logo

PEUGEOT 307 2.0hdi 90ks

Број на оглас: 3534566 | Објавен на: 02.06.2020, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e registrirana do 2021 napraven e golem I mal servis ima 250.xxx km moze da se vidi I proba.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Studio RL

Потврден огласувач