Logo

Gumi za maxi skuter

Број на оглас: 3534576 | Објавен на: 05.04.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Vozeni pola sezona
Kenda
Predna 120 80 14
Zadna 150 70 13
Cena 50e

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач