Logo

Prodavam i menuvam ford maverick benzin plin, 4x4

Број на оглас: 3534678 | Објавен на: 03.04.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Maverick

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo voziloto se vlozeni 1500evra,
Atest plin landi renzo dizna sistem
4 novi gumi
Set kumlung Luk germany nov
Diskovi novi
Plocki i gurtni
Novi sajli za racna direkno od USA
Prednica nova
Kaisi i zategaci
Svekici denso platinum
Ulje i filtri
Moze zamena samo so moja doplata za vozilo ponova godina 4x4

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 dule

Потврден огласувач