Logo

Passat b6 1.9 TDI

Број на оглас: 3534742 | Објавен на: 03.04.2020, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vredi da se vidi!!!
EXTRA CENA

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 WV

Потврден огласувач