Logo

Freza IMT

Број на оглас: 3534747 | Објавен на: 05.07.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

10.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Freza vo dobra sostojba inf..070-891-894..bez karburator....10000 den

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 bosko

Потврден огласувач