Logo

MOTORCINJA ZA PRSKANE I DRUGI NAMENI

Број на оглас: 3534757 | Објавен на: 30.06.2020, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


mozat da SE koristat za prskalica za svrdli za mesalici I DRUGI nameni...070-891-894

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 bosko

Потврден огласувач