Logo

SHURE BETA 58A

Број на оглас: 3534806 | Објавен на: 08.07.2020, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

12.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


DALECINSKI MIKROFON SHURE BETA 58A
RECEIVER PGX4
MOZE DA SE PROBA
mob:070787848
mail:kavadarci666@yahoo.com

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 dane

Потврден огласувач