Logo

Toyota Rav 4

Број на оглас: 3534821 | Објавен на: 16.09.2020, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava toyota rav4 vo odlicna sostojba na angliski tablici i desen volan.
Povekje informacii na 077 755-293

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач