Logo

205 55 16 novi letni gumi

Број на оглас: 3534838 | Објавен на: 05.04.2020, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se novi

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач