Logo

FIAT TEMPRA 1.6 BEZIN PLIN

Број на оглас: 3534861 | Објавен на: 03.07.2020, 22:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Tempra

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


tel:070787848
mail: kavadarci666@yahoo.com
SEGA REGISTRIRANA.VAZI DO 15 03 2021
REALNA KILOMETRAZA 220000 km
KLIMATRONIK KLIMA LANI RABOTESE!!!
PALI VOZI

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 dane

Потврден огласувач