Logo

Канцеларија спроти судот (строг центар)

Број на оглас: 3534936 | Објавен на: 30.05.2020, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15 m²

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Канцеларијата е за издавање во зградата спроти судот од страната со поглед према судот, глобал, хотел централ. Цена по договор. Контактирајте ме на Viber ili WhatsApp на телефонскиот број 0038978406333

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Pance

Потврден огласувач