Logo

VW GOLF 4 1.9 TDI

Број на оглас: 3534979 | Објавен на: 07.07.2020, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba site 4 novi gumi euro kuka klima elektronika 1.9 tdi 90 ks 2003 godina reg do 2-3-2021 god. inf na tel 078271114 ili 071692820

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач