Logo

Prodavam Fiat Ulysee

Број на оглас: 3534999 | Објавен на: 09.04.2020, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Ulysse

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Fiat Ulysee 2.2... kolata nema nikakvi defekti ima Realni 425.000km... raboti besprekorno... povekje informacii na telefon 076/720/830

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 XXXXX

Потврден огласувач