Logo

AUDI A4 1.9TDI 110KS REGISTRIRANO

Број на оглас: 3535063 | Објавен на: 30.03.2020, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AUDI A4 1.9TDI 110KS

REGISTRIRANO DO 11.2020

SERVISIRANO KOMPLET

ULJE SMENENO PRED 500KM

4 BANDAZI SO LETNI GUMI

076-231-281

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач