Logo

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN 2007 GOD OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3535067 | Објавен на: 07.04.2020, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN UVOS OD SVAJCARIJA 2007 GOD. FULL OPREMA ODLICNA SOSTOJBA

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 AVTOMOBIL

Потврден огласувач