Logo

CITROEN SAXO 1.1I SO PLIN

Број на оглас: 3535209 | Објавен на: 09.07.2020, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: SAXO

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


CITROEN SAXO 1.1 SO PLIN STEGNATO
RABOTI I NA BENZIN I NA PLIN
IMA NEKOJ SITNICI
BEZ ZAMENA BEZ CENKANJE

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Stefan Durmis Dimitrov

Потврден огласувач