Logo

Seat altea 19tdi

Број на оглас: 3535256 | Објавен на: 30.03.2020, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat altea na straski tabli moze dase carini vo eden den vo ekstra sostojba

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач