Logo

Mazda 3 1.6 DI 109 hp

Број на оглас: 3535455 | Објавен на: 28.03.2020, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.199 €

2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mazda 3 vo odlicna sostojba.
Uvezena od Avstrija so kompletna servisna istorija. Kolata e so Bugarska Registracija no Euro 4 i moze da se carini.
Kolata e so Keyless i Bose Audio so 6 CD.
Zadna i predna Kamera na Retrovizor.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач