Logo

Masa so stolica

Број на оглас: 3535513 | Објавен на: 01.06.2020, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 135 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Trpezariska masa ikomplet stolici

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач