Logo

SE IZDAVA DUKJAN VO LAMELI, NASPROTI "ADAMS EDUKACIJA"

Број на оглас: 3535538 | Објавен на: 23.05.2020, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 21 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


izdava dukjan vo lameli nasproti Adams edukacija od 21 m2.
Info na tel: 075-788-322
075-788-322
075-788-322...Koco

 polo

Потврден огласувач