Logo

Борова Шума

Број на оглас: 3535873 | Објавен на: 06.07.2020, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава борова шума, во Демир Хисар.
Цена по договор.

тел.:
075 35 25 87
075 24 97 88

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач