Logo

LADA NIVA 4X4 BENZIN/PLIN

Број на оглас: 3535982 | Објавен на: 02.07.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1986

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo odlicna sostojba, pali-vozi.
Motor perfekten, karoseriski zdrav
Atestiran plinski ured
Pominata registracija

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач