Logo

SMART FORTWO 2009 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3536201 | Објавен на: 09.07.2020, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: ForTwo

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SMART FORTWO 1.0 BENZIN 2009 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,VISOKO NIVO NA OPREMA,REALNI KM SO SERVISNA KNISKA,ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906..BEZ ZAMENI

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач