Logo

Metabo bormasina kako nova

Број на оглас: 3536240 | Објавен на: 03.04.2020, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava metabo bormasina kako nova
Tel za kontakt 071 539 288

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ime

Потврден огласувач