Logo

OPEL CORSA 1.3 cdti 2006 god

Број на оглас: 3536327 | Објавен на: 04.04.2020, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.3 CDTI,MOTOR NA LANEC,MALA POTROSUVACKA NA GORIVO

VOZILOTO E MNOGU SOCUVANO EDNAKVO NA NOVO VOZILO

OPREMA:
-KLIMA
-BELA SPORTSKA SAL TABLA
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ABS I ESP
-ORIGINAL FABRICKO RADIO SO CD I DR.....

UVEZENA OD GERMANIJA

PLATENO SE DO REGISTRACIJA

VOZILOTO E 2006 GODINA,TAKA KE BIDE I VO SOOBRAKAJNA

MOZE DA SE KUPI I PREKU MOGO LIZING

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 zzz

Потврден огласувач