Logo

PIONEER TS-WX75A со вградено појачало

Број на оглас: 3536358 | Објавен на: 02.06.2020, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Сабвуфери

Вид на оглас: Се продава


Во исправна состојба со вградено појачало и со кабли.
RATED POWER 120W 80Hz

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач