Logo

BMW 520D 520 2009 130KW *NEUVEZUVANO*

Број на оглас: 3536427 | Објавен на: 02.04.2020, 13:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupeno i odrzuvano vo MAKKAR Skopje
Servisna kniska
BMW 520D 2009 redizajn
130KW,ponoviot motor
209.000km
Skoro novi gumi,predni novi amortizeri
Predni diskovi i plocki
Top sostojba,bez zabeleski

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач