Logo

Renault Megane 1.5 DCI 90 KS 2009 Godina

Број на оглас: 3536437 | Објавен на: 25.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 67 kw / 91 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renault megane 2009 godina, redovno servisiran i odrzuvan... kolata e so panorama i navigacija povekje info na 077 858 455

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Mladen

Потврден огласувач