Logo

VW Passat b5

Број на оглас: 3536456 | Објавен на: 03.04.2020, 23:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se pordava desna resetka-plastika za preden branik za Passat b5.
tel. 078 608 682

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач