Logo

Skoda Octavia 1.9 TDI 105 ks

Број на оглас: 3536465 | Објавен на: 15.08.2020, 06:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba
povekje info na tel:
070 811 357
070 826 901

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач