Logo

radio CD JVC model

Број на оглас: 3536475 | Објавен на: 04.04.2020, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / МP3/4/5 плеери и iPod

Вид на оглас: Се продава


JVC so CD radio za vo kola mob.078390547

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач