Logo

TIFON IRTEC 300M

Број на оглас: 3536593 | Објавен на: 28.05.2020, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.600 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Tifonot e malku raboten vo odlicna sostojba f90 300 m so komijuter.
Za podetalni informacii javete se na
078366875 zoran

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 SistersN

Потврден огласувач